Direct naar de inhoud.

Onze Intern begeleiders zijn nu opgeleid tot Kwaliteitscoördinatoren!

In het schooljaar 2024-2025 zijn de Intern begeleiders binnen Scholengroep Perspectief opgeleid tot Kwaliteitscoördinatoren. 

Waar de focus lange tijd lag op de zorg en begeleiding van (zorg)leerlingen, verschuift deze nu steeds meer naar de kwaliteit van het primaire proces van het onderwijs. Meer dan ooit is er behoefte aan sterke professionals die de kwaliteit in scholen kunnen bewaken en borgen. Tegelijkertijd moeten kwaliteitscoördinatoren focus hebben op en kennis hebben over het leren van alle leerlingen en leraren om de rol van onafhankelijk adviseur te kunnen vervullen in de begeleiding van de leraar in de klas en in advisering richting directeur (en leerteam(s)).

Wij feliciteren Margreet Kuit, Nicolet Vriezema, Linda Pals, Femke Steegstra, Mariëlle Luring, Evelien Delhaas, Joke Bouwland, Riëtte Draadjer, Heleen Atema, Jasper Withoff, Amanda Schoemaker, Cindy Hiddema, Sanne Bessembinders, Jaap Wubs en Marleen Mooibroek met dit prachtige resultaat!

Ook de nieuw aangestelde kwaliteitscoördinatoren starten binnenkort met hun opleiding.

Copyright 2023©